Матеріали WWF

 

Проект виділення особливо цінної ділянки річки Десни

скачати документ

УРА! зареєстровано проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони та збереження особливо цінних ділянок природних водойм та водотоків (№5413 від 21.04.2021)

документи

Методика визначення особливо цінних ділянок річки з метою їхнього збереження та охорони

скачати документ

Інфографіка. Мала гідроенергетика України/Сучасний стан

скачати документ

Науково-методичні рекомендацій щодо підготовки звіту з ОВД при будівництві малих ГЕС

скачати документ 

 

а також документ “Підготовка звіту з оцінки впливу на довкілля при будівництві та реконструкції автодоріг”  скачати

Офіційна позиція WWF щодо співпраці Україна-Китай в рамках ініціативи “Один Пояс-Один Шлях” («Belt and Road Initiative»-BRI)

Китайські компанії ведуть переговори щодо участі в проекті будівництва Канівської ГАЄС, а також інших гідроенергетичних об’єктів. Наша офіційна позиція щодо співпраці Україна-Китай в рамках Шовкового шляху вже готова!  Екологи побоюються китайських інвесторів. В той же час Китай не прагне фінансувати проекти, які реалізуються з порушенням екологічного законодавтсва країн. І проблема не в китайських інвесторах! Насамперед, Україна має зі свого боку дотримуватися законодавства в сфері охорони навколишнього середовища!!! та було б добре окремо прозоро розробити та дотримуватися «зеленого» бачення співпраці в рамках Ініціативи “Один  пояс – один шлях”.

скачати документ

Аналітична довідка щодо розробки алгоритму дій з метою внесення зміни/змін до Програми розвитку гідроенергетики на період до 2026 року

скачати документ

Законодавчі обмеження в Україні щодо розміщення малих ГЕС на територіях природно-заповідного фонду та територіях іншого природоохоронного призначення

скачати документ

Огляд законодавства щодо основних документів дозвільного та іншого характеру для будівництва малих ГЕС в Україні

скачати документ

Офіційна позиція WWF щодо планів будівництва каскаду Верхньодністрових ГЕС

скачати документ