Організатори

Світлана Матус, координатор з питань екологічної політики WWF в Україні

e-mail: [email protected] 

Більше 20 років працює в сфері екології та природоохоронни. Досвідчений менеджер та розробник екологічної політики з понад 15-річним досвідом у бізнесі та громадському секторі, має підтверджені результати в управлінні проектами, стратегічному плануванні, адвокації/лобіюванні, залученні зацікавлених сторін. 

Освіта: Магістр з екологічного менеджменту (Нідерланди), Магістр з екології (Україна); закінчила сертифікаційну річну програму з екологічної політики (Словаччина), учасник Програми урядового стажування (USAID та NDI); учасник програми по створенню синергії в організаціях (Японія). Закінчила Школу менеджменту організацій громадянського суспільства (за підтримки USAID/UCAN). 

 

 

 

 

Марк Поллок, експерт з комунікацій

Близько 8 років займався фінансовою та бізнес журналістикою. Друкувався в таких виданнях як: “Капитал”, “Апостроф”, “Економічна правда”, “Украинский Бизнес Ресурс”, “Минфин”, The Kiev Times, “НефтеРынок” та ін. Пізніше отримав гарний досвід у піар та комунікаціях в некомерційному секторі. Активно підтримує благодійні, волонтерскі рухи. У 2010 році закінчив КНУ ім. Т.Г. Шевченко, Інститут журналістики, отримавши ступінь Магістра. Має широке коло інтересів: захист навколишньго середовища, відновлювана енергетика, урбаністика, інноваційні технології.